Reference

GC Europe Pro GC Europe se od října 2012 staréme o kancelářské zázemí.
Oriflame Oriflame je mezinárodní kosmetickou firmou přímého prodeje zastoupenou ve více než 60 zemích světa. V Praze Strašnicích pečujeme o krásu Centrum Oriflame Praha, což je hlavní sídlo v ČR této původem švédské kosmetické společnosti. Zajištění denního ekologického provozu a úklidu pro toto zásadní místo se zákaznickým servisem, kde se denně pohybuje několik desítek lidí, je nám velkým potěšením.
Vemex Pro Vemex s.r.o. se staráme o prostor klientského centra v Praze na Újezdě. Je samozřejmě velmi důležité, aby toto zákaznické centrum dělalo dobrý dojem. My si uvědomujeme zodpovědnost, kterou neseme a velmi si vážíme důvěry, která nám byla projevena.
Krakonošovo Ekologický úklid a provoz zajišťujeme v zázemí agentury Krakonošovo s.r.o. v Praze v Podolí, které zároveň funguje jako obchod, kde se denně kromě personálu pohybují i zákazníci. Proto je samozřejmě důležité, aby bylo vše po úklidové stránce v naprostém pořádku. Děkujeme za projevenou důvěru.
Creative Gate Creative Gate je sdílený prostor, ve kterém sídlíme i my a který je zároveň jedním z našich úplně prvních klientů. Přijďte se k nám podívat a nasát kreativní atmosféru v příjemném prostředí v centru Prahy.
Kavárna Sicily Před otevřením kavárny Sicily v Praze na Senovážném náměstí jsme zajistili ruční ekologicky šetrný generální úklid celého prostoru.
Green Clean

Novinky

Smíšek (11.3.2014)

Nedávno jsme v rámci spolupráce s Asociací společenské odpovědnosti (A-CSR) propůjčili občanskému sdružení (spolku) Smíšek úklidové stroje, pomůcky, ekologické čistící prostředky…

SocialSharks s.r.o. (24.2.2014)

Vítáme na naší ekologické palubě nového člena posádky, kterým jsou SocialSharks, žraloci ve vodách sociálních médií. Děkujeme! http://socialsharks.cz/

CSR (15.11.2013)

CSR aneb společenská odpovědnost firem, je stále více skloňovaným pojmem nejen ohledně velkých podniků, ale v poslední době stále více i okolo firem středních a malých. Je tomu…

» Zobrazit všechny novinky