Dobrá volba

Když například mladí lidé si chtějí založit rodinu, žit samostatně ve svém novém domě nebo bytě.  Tyto sny má snad každý. Jen je na místě otázka, kde a u koho si na ten sen vzít hypoteční úvěr. Třeba i v případě, že máte záznam v registru.

Pokud spoříte a jste v tom důslední, tak byste případný hypoteční úvěr snad dokázali splácet bez problémů.

Ale jak se rozhodnout? Vzít si klasickou hypotéku s nižší úrokovou sazbou, kde můžete získat vyšší úvěr – 80 až 90% z hodnoty nemovitosti nebo si vzít takzvanou AMERICKOU hypotéku, která má své výhody i nevýhody, ale kde se nenahlíží do bankovního registru a nemusí to být půjčka účelová.

Americká hypotéka

V životě platí určitá pravidla, a když se jimi budete řídit, vám budou určitě prospěšná. To se týká i v oblasti financí. Říká se, že když někdo opravdu něco chce, většinou to i získá. Každou finanční transakci si vždy dobře promyslete. S trpělivostí a s rozumem. Dobře si předem spočítejte svůj rozpočet a nezapomínejte i ve svém rozpočtu i finanční rezervu – na zadní vrátka.

Všechny potřebné a důležité informace dokážete samozřejmě získat, když si pozorně přečtete na našich stránkách vše o nebankoví hypotéce https://www.americka-nebankovni-hypoteka.cz/.

Naše společnost „Moravské hypoteční centrum“ vám nabízí kvalitní finanční službu, která pro vás bude po domluvě v každém směru srozumitelná. Následně v případě vašeho rozhodnutí si vzít Americkou nebankovní hypotéku, bývá posouzení a expresní schválení velmi rychlé a bez poplatků.

Nebankovní hypotéka

Je velmi důležité si i při této hypotéce uvědomit, že budete muset doložit nějaký uznatelný příjem a výdaje k posouzení. Bez toho to nepůjde. Pak je důležité, jestli si budete chtít brát spotřebitelský nebo podnikatelský úvěr (hypotéku). U každého jsou trochu odlišná pravidla pro kladné vyřízení. Ke všem našim hypotékám je potřeba ručení. Ať nemovitostí nebo třetí osobou.

U nás budete mít vždy dostatek času, abyste si v soukromí před podpisem každou smlouvu v klidu prostudovali.