Vše pro budoucí maminky

Jakmile zjistíte, že za pár měsíců z vás bude hrdá máma, je to okamžik, na který se nezapomíná. Pokaždé se jedná o jedinečnou a radostnou událost. V těhotenství vás budou provázet mnohé změny, ale až se to maličké narodí, jistě nebudete myslet na nic jiného, než na to, aby z něj jednou vyrostl báječný člověk. K tomu také velkým dílem a svou výchovou přispějete. Ale vraťme se hezky na začátek, protože tam je zapotřebí mnoho nových informací a poznatků, ale také dětské výbavičky, do které budete své narozené miminko každý den oblékat. Každý den až do doby, kdy to bude umět samo, ale to ještě uplyne pár let.

Oblečení pro holčičku, včetně růžových bačkůrek

Kojenecké oblečení zahrnuje vše od čepičky, přes dupačky, body, trička, tepláčky, mikiny, sukýnky, soupravičky, až po ponožky. Najdete zde bryndáčky, ale také deky a další potřeby.
·         Do porodnice je vhodné vybírat například soupravičky, ve kterých je vše s jedním krásným motivem. Budete mít soupravičku sladěnou.

Vybírat si samozřejmě můžete také velikosti, barvy, různé motivy a obrázky pro kluky i pro holčičky.
Materiály jsou příjemné a zdravotně nezávadné. V tomto ohledu musí vše být perfektní a stoprocentní, takže zde nenajdete žádný závadný materiál. Vše je čistě přírodní, nejměkčí je samozřejmě bavlna, která je navíc šetrná ke kůži našeho čerstvě narozeného miminka.

soupravička

Pro nastávající maminky, již pokročilé maminky a také pro všechny ostatní, kteří chtějí budoucí rodiče potěšit a pořídit jim praktický dárek

Kojenecké oblečení od Kojenecké oblečení můžete pořizovat také jako dárek.
Vybírat můžete z široké škály produktů. Krásně barevné body potěší každou maminku, stejně tak jako veselé a hravé obrázky.
ü  Pořizovat zde můžete kompletní sady, jež budete potřebovat do nemocnice, ale také zde můžete dokupovat jednotlivé produkty. Pokud potřebujete pořídit něco navíc pro své miminko, rozhodně neotálejte.
Základní věci o tom, co budete potřebovat do porodnice, vám sdělí vaše lékařka. Můžete docházet také na různé kurzy o tom, jak pečovat o dítě. Podívat se můžete i na video, co všechno budete potřebovat jako základní výbavičku pro miminka