Neviditelné spodní prádlo


Spodní prádlo je velmi ožehavé téma, a přitom každý z nás otázku toho, co si obleče pod všední šaty řeší každodenně. Důležitější otázkou je to hlavně u žen. V jejich případě je totiž nutné brát ohled nejen na kalhotky, ale také na podprsenku, což je vlastně dvakrát tolik starostí než u mužů. Navíc, mnohdy je ženské oblečení hodnoceno výrazně přísněji. Je pravděpodobnější, že nad vyčuhujícím spodním prádlem mávnete rukou, pokud ho má na sobě muž. U něj je to prostě ukázka jakéhosi „chlapáctví“, je to jednoduše muž, který se nemusí tolik starat o to, jak vypadá. Pokud se podobné faux pas stane u ženy, hned je to na ní na první pohled vidět a lidé, i když třeba k tomu nemusí mít poznámky, budou si to o ní pamatovat.

spodní prádlo

Právě kvůli těmto momentům je důležité, aby se spodní prádlo hodilo k tomu, co máte na sobě. Je vhodné následovat některé rady odborníků, jelikož nevhodné spodní prádlo může úplně narušit celkový dojem z Vašeho outfitu. Snad docela přirozeně si každá žena vezme pod světlé oblečení světlou podprsenku a opačně pod oblečení tmavé. Ale ne každá žena ví, že pod oblečení bílé se nehodí přímo bílá podprsenka, ale spíše byste měli sáhnout po nějaké v nude odstínu nebo po nějaké béžové.

podprsenka

Stejně tak pod velmi lehkou nebo přiléhavou halenku se jistě více hodí spodní prádlo hladké, a ne s nějakým, obvykle krajkovým vzorem. Někdy je problematické vybrat jakoukoli podprsenku, zvlášť u topů s odhalenými rameny. V ten moment je nejlepší vybrat podprsenku bez ramínek a pokud jste doopravdy odvážná je možné natáhnout ruku i po neviditelné podprsence https://www.lifties.cz/. Tu ženy obvykle volí pod letní šaty, které jsou často vyrobeny z tak lehkého materiálů, který je velmi přísný k jakémukoli spodnímu prádlu, které pod něj chcete schovat. Takže možností je mnoho a je jen na Vás, kterou si zvolíte za tu nejvhodnější!