Čím budeme našeho chlupáče krmit

Je to asi nejčastější otazník, když si někdo pořídí zvířecího miláčka. Je logické, že chce, aby prospíval a také aby v potravě měl všechno, co mu bude vyhovovat. Navíc zde bude mít dostatek vitamínů, minerálních látek, bílkovin a nesmí chybět ani vláknina. Každý chovatel doporučí něco jiného a nemluvě o známých, kteří vás pošlou do supermarketu pro pytel granulí, protože je to v podstatě všechno stejné. To ovšem může říct někdo, kdo moc nesleduje složení granulí. A rozhodně to není ani měřítko, když to jednoduše chlupáč sežere a nechá misku prázdnou. Správný chovatel se zajímá nejen o zdravotní stav domácí mazlíčka, ale rovněž o složení krmiva, které mu bude podávat.

miska a granule

Špičkové krmivo

Existuje několik značek granulí, které se skutečně za své složení nemusí stydět. Ovšem mezi špičkovou kvalitu se řadí Pettime. Tyto granule jsou vyrobeny v Kanadě a v podstatě ze surovin, které bychom si klidně mohli dopřát i my na svém jídelníčku. Kvalitní maso, zelenina, nechybí ani jablíčko a dokonce jsou součástí i bylinky. Receptura je vždy sestavena individuálně podle plemena a v podstatě jejími autory jsou kanadští veterináři. Asi úplně za vše hovoří Pettime recenze lidí, kteří krmivo používají.

zaškrtnutý usměvavý smajlík

  • Psi se dožívají vysokého věku.
  • Granule jsou pro ně výživné a lehce stravitelné, proto nezatěžují jejich trávicí ústrojí.
  • Receptura je sestavena tak, aby zasytila, poskytla výživné látky a přitom držela tělo v kondičce.
  • Granule jsou přínosné pro zdraví jedince.
  • Cenově jsou skvěle dostupné pro každého.
  • Sestavit si lze granule podle plemene, věku a i pro více psů najednou. Nespletete se, protože každé balení bude pojmenované podle vašeho pejska.

Pokud si zařídíte předplatné, tak budete granule dostávat až domů, což je nesmírně pohodlné. Navíc nemusíte hlídat, kdy vám pytel s krmivem dojde, protože vše je propočteno podle denních dávek. Záleží jen na vás, jak budete dodržovat předepsané dávkování.