Nebankovní společnosti jako východisko pro rizikové žadatele

Nebankovní společnosti jsou pro mnohé trnem v oku, neboť je kolem nich ještě stále zavinut plášť nevědomí. Pro rizikové žadatele jsou nebankovní společnosti mnohdy jediným způsobem, jak si půjčit peníze v nelehké situaci a pro ty ostatní?

Rychlost vyřízení (hypotečního) úvěru

Potřebujete peníze co možná nejdříve? V takových chvílích zamíříte do banky pro spotřebitelský úvěr, kde vyjednáte podmínky, doložíte dokumenty, vyplníte žádost a pak čekáte na verdikt ze strany banky. Je zapotřebí obrnit se trpělivostí, neboť banky přistupují ke každému žadateli individuálně. Proces schvalování může trvat třeba týden, ale i dva nebo měsíc. Nejde to přeci jenom jinak?

Půjčení peněz

Nebankovní půjčku je možné u řady společnosti dnes již vyřídit online v pohodlí domova. Postačí vám pár minut času a připojení k internetu. Řada lidí na ní vsází v případě, kdy se objeví nečekaný výdaj či výpadek v rodinném rozpočtu. Schvalovací proces je otázkou několika minut, a pokud je vám úvěr schválen, peníze můžete mít klidně do několika dní na účtu. Snadnost a rychlost vyřízení dána automatickým schvalovacím procesem má ale i vyšší procento zamítnutých žádostí.

Našetřené peníze

Benevolentnější podmínky pro každého

Hypotéka bez registru dlužníků nebo třeba bez doložení příjmů? Slyšeli jste už někdy něco podobného? V bankách asi utopie, ale v nebankovních společnostech celkem běžný standard. Pokud jste při žádosti v bance kvůli některému z výše uvedených důvodů neuspěli, ještě není zapotřebí propadat panice. Nebankovní společnosti totiž na takové žadatele čekají přímo s otevřenou náručí. V případě hypotéky je ale zapotřebí i zde počítat se zástavou nemovitostí, která v případě nesplácení dlužníka připadne ve prospěch nebankovní společnosti. Zpravidla se u nebankovních společností setkáte také s kratší dobou trvání úvěru a vyšší úrokovou sazbou.