Pergoly a zahradní nábytek

Zima nám pomalu ale jistě odchází a my už se nemůžeme dočkat teplých dnů i dlouhých večerů strávených venku. Milovníci zimních sportů se těší na další sezónu. K jarnímu a letnímu období neodmyslitelně patří grilování, to miluje snad každý z nás. Možná přemýšlíte nad obměnou zahradního nábytku nebo koupi svého prvního. V tom případě čtete správně, protože pro vás máme několik tipů.

posezení

Piknikové sety s opěradlem
jsou stále oblíbenějším zahradním nábytkem, který plní svou funkci pro příjemné posezení s přáteli nebo rodinou, ale také funkci estetickou, kdy vkusně doplní vaši zahradu, pergolu nebo altánek. Proč zvolit zahradní nábytek právě v Pergolách Trutnov s.r.o.? Jejich dřevěný nábytek vám zaručí nejen vysokou funkčnost, ale také atraktivnost a univerzální design. Spolehnout se můžete na pohodlné posezení a ani montáž nábytku není složitá. Neopomíjejme ani jeho využití na balkónech, lodžiích, terasách a verandách. Na své si zkrátka přijde každý. Pokud byste rádi měli zahradní nábytek pod co postavit, není problém. Vybírejte na výše uvedených webových stránkách z pergol klasických, zahradních altánů nebo přístřešků. Konstrukce je pevná, disponuje kvalitním opracováním měkkého jehličnatého dřeva, ošetřením povrchu speciální vrstvou, která působí na škůdce dřeva, plísně, houby a hniloby. Montáž je jednoduchá a veškerý spojovací materiál včetně návodu vám budou doručeny.

Dále jsou v nabídce:

  • Dětská hřiště

  • Garážová stání

  • Ploty a dřevěné zástěny

dřevěné hřiště

Udělejte radost svým dětem nebo vnoučatům a pořiďte jim na zahradu vlastní království v podobě dětského hřiště. Výroba z vysoce kvalitních materiálů a dlouholetá životnost bez potřeby údržby jsou u nás samozřejmostí. Tak co, už se těšíte na svou první grilovačku? Objednávejte už teď a využijte tak zimních slev na veškerý sortiment. Svoji objednávku můžete očekávat již v únoru nebo březnu (rozvoz zboží je v závislosti na počasí).