Účetnictví na Praze 4


JK Credit – účetnictví v Praze 4 https://jkcredit.cz/sluzby/ucetnictvi-danova-evidence/ a daňová evidence

Při Vašem podnikání se nebudete muset vůbec starat o správu Vašich účetních dokumentů, jelikož se Vám o to postaráme my, abyste se ze všech sil mohli věnovat podnikání a o žádné papírování jste se nemuseli starat. Zaevidujeme Vaše doklady a odevzdáme za Vás státu všechny potřebné přehledy a přiznání a Vy tak bez starostí získáte ještě lepší přehled o Vašem podnikání. Nemusíte mít již nadále starost o úplnost a správnost všech potřebných účetních podkladů. Vše potřebné si od Vás vyžádáme a zrevidujeme, a až teprve potom správně zaúčtujeme tak, abyste měli čistý štít.

účetnictví

Pokud je to nutné, tak i popřípadě také klienty zastupujeme před finančním úřadem. Takovými případy jsou myšleny například účetní audity či kontroly. DPH, účetní závěrky atd. za Vás automaticky předáváme příslušným státním orgánům a i tím Vám ulehčíme spoustu starostí. Nebudete se muset zabývat více méně ničím.

Shrnutí vedení účetnictví

Vše bude vedené podle zákona předepsaných účetních knih, dále od nás můžete očekávat kompletní zpracování účetnictví včetně daňového přiznání a účetní závěrky, zaevidujeme Vám DPH, uděláme kontrolní hlášení, souhrnné hlášení, staráme se i o záznamní povinnost. Také se Vám postaráme o evidenci hmotného a nehmotného majetku i s výpočtem odpisů i o evidenci skladování zásob. Co se týče daní, bereme si na starost daňové přiznání k DPH a k dani z příjmů, silniční a ostatní daně, zajišťujeme přehledy pro ČSSZ a zdravotní pojišťovny a jsme ochotni Vás zastoupit před finančním úřadem, kdykoliv je potřeba.

kalkulace cen

Jak vzniká cena za naše služby?

Ceny nejsou přesně určeny, jelikož vznikají na míru pro každého zákazníka. Při dlouhodobé spolupráci je zde možnost dohodnout se i na měsíčním paušálu. Je to pro mnohé klienty výhodnější než účtování cen za jednotlivé zaevidované položky. Měsíční paušál obsahuje vždy jedině předem domluvené služby.

Více o našich službách na našich webových stránkách.