Ke stěhování s vozem z půjčovny dodávek Praha budete potřebovat parkovací místo

Chystáte se k nějaké větší akci přemísťování nábytku a dalšího vybavení bytu, případně zahradní techniky či stavebního materiálu pro nějakou rekonstrukci? Pak se vám pravděpodobně hodí větší vůz s dostatečně objemným nákladovým prostorem. V tomto směru jsou naprosto ideální transportní dodávky s tažným zařízením, za které je možno ještě připojit přívěs a zvýšit tak objem úložného prostoru o další metry.

plná ulice aut

Půjčovna dodávek Praha https://www.rentcarservice.cz/pujcovna-dodavek-praha zajišťuje vozidla tohoto typu pro různé účely, mezi nimi pochopitelně i převážení nákladu při stěhování bytů, ovšem součástí nájemní smlouvy již není zajištění parkovacího místa, pouze dálniční známka a asistenční havarijní služba 24 hodin denně. Parkování jde čistě na váš vrub, stejně tak pokuty, které v souvislosti s těmito přestupky hrozí.

Máte kde zaparkovat?

Parkování je v Praze jeden z největších problémů současné doby, vzrostl tu totiž počet vozidel nebývalou měrou a městští radní museli na vzniklou situaci pružně reagovat. Nespoléhejte na náhodu a raději se na to připravte včas, vyplatí se s měsíčním předstihem oslovit odbor dopravy, aby vám zajistil pro dodávku s přívěsem volný prostor a ten si raději včas zabezpečte i fyzicky, např. dopravní páskou, dřevěnými paletami atp.

Přestěhovat byt se dá dnes zvládnout ve dvou či ve třech lidech docela bez problémů, pokud necestujete příliš daleko a převážíte pouze základní vybavení, jako jsou koberce, věci v krabicích, rozebíratelný nábytek zabezpečený flexi fólií a běžné domácí spotřebiče, jako je chladnička, pračka, myčka nádobí, menší televizor, výpočetní technika atp.

A jaký termín je pro stěhování ideální?

jízda po silnici

Můžete-li o termínu akce rozhodnout právě vy, pak využijte příznivého ročního období jarních měsíců květen a červen, nebude vám ani horko, ani zima, nebudete se muset neustále oblékat a svlékat a zvládat přechody z vytápěných prostor do zimy. Z dnů v týdnu je dobrou volbou úterý a středa, kdy bývá na silnicích nejmenší provoz, zejména v dopoledních hodinách. A pokud si troufáte na přestěhování přes noc, využijte klidu nedělní noci.