Loket nad Ohří – ráj pro milovníky historie

Historické město Loket nad Ohří, které se nachází v lázeňském západočeském trojúhelníku nadchne nejednoho milovníka historie. Nabízí spousty míst, které stojí za návštěvu a právem je opravdovým historickým klenotem.
Právě město Loket nad Ohří patří mezi turisticky významná a vyhledávaná místa. Pokud jste tedy ještě toto turisticky atraktivní místo nenavštívili, pak se můžete ubytovat v penzionu Ulrika, který se nachází přímo v jádru města.
italská pizza
V tomto penzionu můžete strávit několik dní, během kterých budete moci poznat město a jeho okolí více zblízka, pokochat se zajímavými místy a historickými památkami.
A co zajímavého můžete navštívit ve městě Loket a v jeho blízkém okolí?
V tomto starobylém romantickém městečku budete mít spoustu možností k poznání nejen zajímavých historických památek, ale také krásných výhledů do okolí. Město lemují středověké hradby, mezi zajímavé historické památky patří například: radnice, kostel sv. Václava, kaple sv. Anny, Mariánská kaple nebo Sloup nejsvětější trojice. Nejnavštěvovanější historickou památkou karlovarského kraje pak je místní hrad.
vodní fontána

Dále byste při pobytu v Lokti určitě neměli vynechat návštěvu blízkého města Bečov nad Teplou, kde se nachází nádherný zámek. Vynechat byste neměli ani známé Karlovy Vary, Františkovy lázně nebo Mariánské lázně.
Zarezervujte si pokoj na víkend nebo rovnou na týden v příjemném penzionku, kde můžete nejen přespat, ale také využít možnosti snídaní, obědů nebo večeří v sympatické restauraci. Odpočinek vám poskytnou útulné pokoje vybavené koupelnou, wc a minibarem.
Díky atraktivní poloze příjemného a útulného penzionu, a to přímo v historickém jádru města budete mít tak na dosah všechny historické klenoty v okolí. Využijte možnosti poznat nová a zajímavá místa a přijďte si odpočinout a občerstvit do útulného penzionu Ulrika.