Holé zdi se nenosí

Není vám jedno to, jak vypadá váš domov jako celek a máte rádi dekorování každého možného prostoru, který lze nějak oživit? Pochopitelně. Pořídit si drobné předměty, které ozdobí různé body ve vašem bytě nebo domě je něco, co patří k samotnému zařizování.
Součástí toho, abyste váš domov přivedli k dokonalosti jsou i zdi, které nestačí pouze natřít vámi oblíbenou barvou, ale naopak – co se nosí je, mít na nich vystavené nějaké skvosty.
kostkovaný vzor postele

Preferujete umělecká díla?

Dost možná na tuto otázku odpovídáte ano. Obrazy jsou báječným bytovým doplňkem, který váš domov zútulní tak, jak to je jen možné. Nikomu totiž neujde pozornost, zaměřit svůj zrak na nějaký krásný obraz, který je hotovým uměleckým dílem.
Nemusíte mít doma hned ty nejdražší a nejznámější druhy, to byste se pravděpodobně nedoplatili a báli každý den o to, aby vás nevykradli. Bohatě vám postačí koupit si vkusné a moderní obrazy, které seženete v dostupných cenových částkách a přinesou vám nádhernou podívanou den co den.

Vlastní tvorba jako ta největší chlouba

Pokud máte cit pro detail, baví vás malování a milujete barvy, rozhodně využijte váš talent nebo pouhou radost z kresby tak, že si vašimi výtvory ozdobíte zdi v domě. Nemusí se jednat o žádné konkrétní věci, osoby ani místa, umění vidí stejně každý člověk „jinýma očima“, takže zapojte veškerou fantazii a neváhejte na plátno namalovat to, co se vám zalíbí.
K této činnosti můžete přizvat i vaše děti, kdy jim dáte možnost vytvořit podívanou ve formě obrazu, který jim pak vystavíte do dětského pokojíčku. Budete mít nejen vzpomínkový předmět, ale i úchvatnou dekoraci, ze které budou mít radost především vaše ratolesti. A nepochybně i originál, který se v žádném jiném pokojíčku pro děti nenajde.
dřevěný strop

Nenechávejte vaše zdi jen tak, bez možnosti na nich něco umístit. Nemusí to být pouze obrazy, „život“ a podívanou vám na nich přinesou i fotky, kterých máte jistě nespočet a mají pro vás velký význam. Sami uvidíte, kolik parády vám takové detaily ve vašem domově udělají.