GreenClean s.r.o. - Ekologická úklidová firma, Praha.

GreenClean s.r.o. je první ryze ekologická úklidová firma na českém trhu, jejímž cílem je nabízet alternativu ke všem tradičním službám běžných úklidovek. Naše úklidové práce jsou prověřeny zkušenostmi z oboru a zároveň doplněny o ohleduplnost k životnímu prostředí, kterou s námi většina ostatních úklidových firem nesdílí.


Hlavní důvod, proč se běžná úklidová firma vyhýbá ekologicky šetrnějšímu přístupu, je především mýtus o vyšších cenách ekologicky šetrných čistících prostředků. Zároveň je ale pro naši konkurenci často technicky a personálně nemožné dohlížet na striktní dodržování pravidel, která jsou pro nás naopak běžným standardem, na kterém stavíme všechny naše úklidové služby.


Kombinace přirozeného životního stylu našich pracovníků a zkušeností z praxe nám v tomto směru totiž umožnila vytvořit velmi efektivní koncept. To, co nabízíme, je pro nás běžnou součástí života a pro Vás zároveň tedy přirozená záruka, že dostanete vždy to, co požadujete - příjemné jednání, precizně odvedená práce bez kompromisů, maximálně ohleduplný přístup k životnímu prostředí a to vše za podmínek, které nemají konkurenci.


Naše úklidové služby jsou navíc nejen ekologické, ale i ekonomické. Ačkoliv je v lidech tradičně zakořeněna myšlenka „co je levné, není kvalitní“, my se snažíme tento pohled změnit a to naprosto jednoduše - neplatíte za nic víc, než za to, co skutečně chcete. Nechcete platit armádu sekretářek v útulných kancelářích, zástupy manažerů ve služebních vozech a jiných prostředníků, kteří natahují ruce po Vašich penězích...? Naše služby jsou kvalitní a cenově dostupné hlavně proto, že se chováme maximálně efektivně a úsporně.


Ekologický úklid a provoz se zaměřením na šetrnost vůči přírodě a lidskému zdraví znamená nejen příjemnější pracovní prostředí, ale také přidanou hodnotu k image Vaší firmy, kterou nikde jinde nedostanete. S námi se i z tak rutinních záležitostí jako je pravidelný úklid a běžný denní provoz stává něco, čím se můžete chlubit! My jsme Vaše CSR!

Budeme se těšit na spolupráci s každým, kdo chce žít a pracovat v prostředí, které nevytváří zbytečnou zátěž pro naši budoucnost.

Dejte světu vědět o své společenské odpovědnosti.

GreenClean s.r.o. - Ekologická úklidová firma, Praha.

Green Clean

Novinky

Smíšek (11.3.2014)

Nedávno jsme v rámci spolupráce s Asociací společenské odpovědnosti (A-CSR) propůjčili občanskému sdružení (spolku) Smíšek úklidové stroje, pomůcky, ekologické čistící prostředky…

SocialSharks s.r.o. (24.2.2014)

Vítáme na naší ekologické palubě nového člena posádky, kterým jsou SocialSharks, žraloci ve vodách sociálních médií. Děkujeme! http://socialsharks.cz/

CSR (15.11.2013)

CSR aneb společenská odpovědnost firem, je stále více skloňovaným pojmem nejen ohledně velkých podniků, ale v poslední době stále více i okolo firem středních a malých. Je tomu…

» Zobrazit všechny novinky